hero background

Zabiegi na dłonie oraz stylizacja paznokci

Manicure klasyczny

Manicure klasyczny jest przeznaczony do kobiet jak i dla mężczyzn, którzy dbają o wygląd swoich dłoni i paznokci, aby były zadbane, gładkie i miłe w dotyku. W procedurę zabiegu wchodzi:

  • opiłowanie kształtu,
  • odsunięcie skórek,
  • usunięcie skórek, jeżeli klient sobie tego życzy,
  • wypolerowanie paznokcie,
  • peeling,
  • krem.

Manicure klasyczny

Parafina na dłonie

Parafina ma właściwości zdrowotne takie jak: ogrzewa i rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie krwi, a także koi bolące stawy, dlatego znalazła zastosowanie w terapii uzdrowiskowej. Działa kosmetycznie wygładzając naskórek sprawiając, że skóra staje się bardziej elastyczna. Podczas zabiegów parafinowych wykorzystuje się parafinę w formie płynnej. Parafina posiada temperaturę od 42-45oC.
Parafina na dłonie

Manicure japoński

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcie, nadając połysk, uszczelnia płytkę paznokcia oraz zasila w składniki naturalne. W skład preparatu wchodzą witaminy A+E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Zalecany jest osobą, które mają łamliwe, kruche i rozdwajające się paznokcie. Manicure japoński polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie na nałożoną pastę wcieramy puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Efekt powinien utrzymać się około 2 tygodni.
Manicure japoński

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą wykonywać manicure co kilka dni, a zależy im na idealnym wyglądzie paznokci. To połączenie zwykłego lakieru do paznokci z lakierami żelowymi. Każdą warstwę utwardzamy w lampie UV lub LED. Ten manicure utrzymuje się od 2-4 tygodni, a konieczność jego powtórzenia będzie wynikać jedynie z odrostu płytki paznokcia.
Przedłużanie paznokci metodą żelową
Przedłużanie paznokci to metoda pozwalająca nadać płytce paznokciowej naturalny wygląd oraz odpowiednią wytrzymałość na każdego rodzaju urazy mechaniczne. Przedłużenie wykonywane jest na szablonie oraz światło utwardzalnego żelu. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które prowadzą intensywny tryb życia, a chcą mieć zadbane i piękne paznokcie.
Manicure hybrydowy

Przedłużanie paznokci metoda żelową

Przedłużanie paznokci metodą żelową pozwala nadać płytce paznokciowej naturalny wygląd oraz odpowiednią wytrzymałość na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Paznokcie przedłużane są na formie (szablonie) i wzmacnianie paznokci żelem w połączeniu z lakierem hybrydowym lub żelowym. Panie mogą cieszyć się estetycznymi oraz mocnymi paznokciami o różnych kształtach i kolorach przez długi czas.
Przedłużanie paznokci metoda żelową