hero background

Zabiegi pielęgnacyjne Clarena

Zabieg oczyszczający

Dla skóry tłustej i trądzikowej
Oczyszczanie manualne to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Dedykowany dla skóry tłustej, łojotokowej, z zaskórnikami i trądzikiem. Zwęża ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza produkcję serum oraz redukuje wypryski. Zabieg jest dobierany jest w zależności od stanu skóry i wieku klienta.
Zabieg oczyszczający

Zabieg normalizujący

Dla skóry tłustej
Zabieg detoksykujący, oczyszczający i normalizujący pracę gruczołów łojowych, dla skóry zanieczyszczonej, szarej i tłustej. W tym zabiegu wykorzystujemy prądy D’arsonwala, czyli w środku pelety znajduję gaz szlachetny, pod wpływem prądu wysokiej częstotliwości do wyładowań i wytworzenia ozonu.
Zabieg normalizujący

Zabieg naprawczo-łagodzący z witaminą U

Zabieg redukujący rumień i wzmacniający ściany naczyń krwionośnych dedykowany dla skóry narażonej na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Witamina U odbudowuje hydrolipidowy płaszcz ochronny skóry.
Zabieg naprawczo-łagodzący z witaminą U

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg ten powoduje ujędrnienie skóry, zniwelowanie blizn potradzikowych, redukcję zmarszczek i przebarwień. Następuje pogrubienie skóry i naskórka, który nie tylko redukuje istniejące zmarszczki, ale również spowoduje zmniejszenie widocznych rozszerzonych naczynek. Skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd. Najlepsze rezultaty przynosi seria zabiegów 4-6 powtarzanych w odstępach co 2-4 tygodnie.
Mezoterapia mikroigłowa

Antysmog Balance

Antysmog Balance – kawitacyjne oczyszczanie z probiotykami
Probiotyczny zabieg polecany jest szczególnie dla wrażliwej, suchej skóry skłonnej do alergii oraz dla osób ze zmianami trądzikowymi. Probiotyki tworzą na powierzchni skóry barierę ochronną w postacie prawidłowej mikroflory, przywracając balans i ukojenie oraz zapobiegając namnażaniu się patogennych drobnoustrojów.
Antysmog Balance

Sonoforeza

Jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegające na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, które są dobrane odpowiednio do rodzaju i potrzeb skóry klienta. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanki, powodując odprężenie skóry i mięśni. Sonoforeza jest zabiegiem, który umożliwia przenikanie substancji pielęgnacyjnych jak również leczniczych. Ultradźwięki przekraczają barierę, którą jest płaszcz hydrolipidowy oraz błona komórkowa docierając głębiej niż krem
Sonoforeza