hero background

Zabiegi złuszczające

Peeling kawitacyjny

Ultradźwięki o niskiej częstotliwości. Zjawisko kawitacji powstaje, gdy w trakcie rozchodzenia się fali wytwarza się podciśnienie w fazie rozrzedzania. Powstają pęcherzyki, które w fazie zagęszczania fali i wzrostu ciśnienia gwałtownie się rozpadają i dochodzi do złuszczania warstwy rogowej naskórka.
Peeling kawitacyjny

Kwasy Sesderma- peeling chemiczny

Kwasy powodują przyspieszoną odnowę warstw skóry takich jak: oczyszczanie, odżywienie, nawilżenie, obkurczenie, złagodzenie oznak starzenia, regulacja serum, depigmentacja itp. Peeling chemiczny jest dziś uznawany za skuteczny, mało inwazyjny zabieg pozwalający zachować skórę zdrową, estetycznie piękną, bardziej odporną na proces starzenia. W moim gabinecie posiadam:

  • ZELAC PEEL- zabieg dla cery naczyniowej,
  •  MANDELAC PEEL- zabieg dla skóry problematycznej, trądzikowej, zabieg odświeżająco-rozświetlający,
  •  FERULAC CLASSIC+ WITAMINA C- zabieg antyoksydacyjny, fotoprotekcyjny dla skóry wrażliwej,
  •  SALIPEEL LIC- zabieg przeciwtrądzikowy, trądzik aktywny, zapalny
  •  SALIPEEL LIC+ RETINOL- zabieg przeciwtrądzikowy, trądzik aktywny, zapalny

Kwasy Sesderma- peeling chemiczny

Mikrodermabrazja

Mechaniczne usuwanie powierzchownych warstw naskórka z możliwością kontroli głębokości ścierania. Urządzenie ściera naskórek dzięki specjalnym końcówką wyposażonym w pierścień ścierający zawierający przytwierdzone na stałe mikrokryształ ki diamentowe różnej gradacji. Złuszczone fragmenty naskórka są zasysane na ulegający wymianie filtr.
Mikrodermabrazja